Facebook Pixel
Můj košík
Přepnout menu
Hledat

O nás

NÁŠ PŘÍBĚH
 

Dobrý den, vítáme Vás na stránkách velkoobchodu s nápoji a gastro potřebami Dvořák Česká Lípa. Naše firma působí na trhu od roku 1994. Nabízíme široký sortiment alkoholických nápojů, vína, sudového piva, nealko nápojů, drogerii, úklidové prostředky, obalový materiál jako menu boxy, kelímky, tácky a další. Půjčujeme a prodáváme výčepní a chladící zařízení a další vybavení na párty a oslavy. Vše se zaměřením na gastronomii, restaurace, bary, diskotéky, občerstvení, rodinné oslavy či sezónní provozy na koupalištích u cyklostezek...

Pokud jste nenašli, co jste u nás hledali, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 487 521 501. Sortiment zboží neustále pružně rozšiřujeme.


 

PRODEJNA V ČESKÉ LÍPĚ


Přijďte k nám do Cash & Carry. Můžete zde přímo nakupovat nebo si pouze vyzvednout zboží, které jste si objednali prostřednictvím internetového obchodu.

Otevírací dobu včetně svátků naleznete zde.

 

Nabízíme

U nás najdete velmi širokou nabídku alkoholu, piva, nealkoholických nápojů, potravin nebo drogerie.

 

Naše hodnoty

Zakládáme si na vysoké flexibilitě, vždy uděláme vše pro to, abychom uspokojili vaši poptávku po specifických značkách nápojů.

Nejvyšší prioritou našeho velkoobchodu je spolehlivost. S námi máte jistotu, že vždy vynaložíme maximální úsilí k tomu, aby vaše objednávka byla splněna na 100 %, bez kompromisů, a to co nejdříve.

 

Recenze

Máme už stovky spokojených zákazníků, kteří vám to rádi potvrdí.

Neváhejte se na nás obrátit.